Samsung Wind-Free ULTRA 2,5kW R32 AR09NXCXAWKNEU/XEU

- 25%
Záruční doba: 5 let
EAN: AR09NXCXAWKNEU/AR09NXCXAWKXEU
Dostupnost: na sklade
27 106.61 bez DPH
32 799 ks
Původní cena 43 732, Sleva 25 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Novinka 2018

Samsung Wind-Free Ultra 2,5kW s chladivem R32

AR09NXCXAWKNEU+AR09NXCXAWKXEU

 

Nová generace klimatizací s montáží od Samsungu s minimální hlučností, která nemá na trhu konkurenci. Energetická úspornost A ++ / A ++, Chladivo R32 a s filtrem PM 2.5 a SPI filtrem na čištění vzduchu.

 

Ionizér - Virus Doctor - Vynikající technologie čištění vzduchu, neutralizuje všechny škodliviny ve vzduchu a zároveň ničí bakterie, které neodstranil filtr. Ze všech škodlivin ve vzduchu se stává vodní pára. Tato technologie produkuje vodíkové a kyslíkové ionty které se vážou na radikál OH, bakterie a následně se mění na neškodnou vodní páru. Tímto dosáhneme odstranění chřipkového viru, odstranění alergenů ze vzduchu a vytvoření uvolňujících iontů kyslíku.

 

 

 

Nový systém na rozvod vzduchu WindFree je jediný, který přeměňuje silný a přímý průtok vzduchu, často kvůli svalové bolesti a nachlazení, v obklopující svěžesti

 

 

 

 

 

Praktická funkčnost aplikace Samsung Smart Home umožňuje aktivovat klimatizační zařízení i tehdy, když nejste doma, abyste vytvořili ideální prostředí, abyste si mohli lépe vychutnat chvíle odpočinku.

 

 

Díky inovativní struktuře trojúhelníku je vzduchové chlazení o 38% rychleji, což zaručuje maximální komfort ještě rychleji. Díky větším vstupním a vypouštěcím otvorem a silnějšímu proudění vzduchu, který je zaručen větším ventilátorem a speciálním tvarem, umožňuje klimatizace rychle ochladit místnost.

           

 

 

Na přední straně klimatizačního zařízení je 21000 mikro-otvorů, ze kterých čerstvý vzduch vychází rovnoměrně.

 

  

 

 

Klimatizace, která pracuje s plynem R32, nový typ ekologického chladiva

 

 

Systém WindFree, díky 21 000 mikro-otvorů umístěným na  předním povrchu klimatizačního zařízení, umožňuje  rovnoměrnější a jemnější rozptýlení čerstvého vzduchu bez  přímých proudů vzduchu.

 

 

      Filtr PM 2,5 pokrývá 100% přívodu vzduchu a čistí životní prostředí zachytáváním 99% ultrajemných prášků za 100 minut.


 

Exkluzivní technologie Smart Control umožňuje spravovat prostřednictvím aplikace, kterou je možné nainstalovat na smartphone nebo PC, hlavní funkce klimatizace i tehdy, když jste mimo domov.

 

Kompresor Digital Inverter moduluje výkon podle aktuálních potřeb, čímž výrazně snižuje plýtvání energií v porovnání s tradičními kompresory.

 

Nový a exklusivní 8-pólový měnič zajišťuje efektivnější a efektivnější provoz s menším počtem vibrací a šumu, rychlejším chlazením a snížením spotřeby.

 

 

Praktický režim osobního použití je ideální pro klimatizaci v jediné oblasti s výraznými úsporami energie a hospodárnosti.

 

 

 

Elegantní a jasný digitální displej, který je viditelný pouze tehdy, když je klimatizace zapnutá, odhaluje teplotu místnosti, ve které je instalována vnitřní jednotka.

 

 

Funkce Auto Change Over automaticky vybere provozní režim (chlazení nebo vytápění) potřebný k udržení nastavené teploty.

 

 

 

Funkce dobrý spánek upravuje teplotu v místnosti tím, že reprodukuje křivku tělesné teploty v nočních hodinách, čímž zajišťuje pohodlnější odpočinek.

 

certificate

Naše společnost se zabývá prodejem, montáží a servisem klimatizačních zařízení, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. 

Jsme jedna z mála firem, která je certifikovaným členem slovenského chladírenského svazu.

 

Také jako jedna z mála firem disponujeme nejvyšší evropskou certifikací pro montáž tepelných čerpadel. Nejčastěji montujeme klimatizace do bytů, rodinných domů nebo i kanceláří.

 

viac