Samsung Wind-Free STANDARD 6,5kW R410a AR24NXWXCWKNEU/XEU

- 25%
Záruční doba: 5 let
Dostupnost: na sklade
34 438.02 bez DPH
41 670 ks
Původní cena 55 560, Sleva 25 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Novinka 2018

Samsung Wind-Free STANDARD 6,5kW s chladivem R410a

AR24NSWXCWKNEU+AR24NSWXCWKXEU

 

Nová generace klimatizací s montáží od Samsungu s minimální hlučností, která nemá na trhu konkurenci. Energetická úspornost A ++ / A, Chladivo R32 a Easy filtr, bez ionizérem.

 

 

 

Nový systém na rozvod vzduchu WindFree je jediný, který přeměňuje silný a přímý průtok vzduchu, často kvůli svalové bolesti a nachlazení, v obklopující svěžesti

 

 

 

 

 

Praktická funkčnost aplikace Samsung Smart Home umožňuje aktivovat klimatizační zařízení i tehdy, když nejste doma, abyste vytvořili ideální prostředí, abyste si mohli lépe vychutnat chvíle odpočinku.

 

 

Díky inovativní struktuře trojúhelníku je vzduchové chlazení o 38% rychleji, což zaručuje maximální komfort ještě rychleji. Díky větším vstupním a vypouštěcím otvorem a silnějšímu proudění vzduchu, který je zaručen větším ventilátorem a speciálním tvarem, umožňuje klimatizace rychle ochladit místnost.

           

 

 

Na přední straně klimatizačního zařízení je 21000 mikro-otvorů, ze kterých čerstvý vzduch vychází rovnoměrně.

 

  

 

Systém WindFree, díky 21 000 mikro-otvorů umístěným na  předním povrchu klimatizačního zařízení, umožňuje  rovnoměrnější a jemnější rozptýlení čerstvého vzduchu bez  přímých proudů vzduchu.

 

 

Exkluzivní technologie Smart Control umožňuje spravovat prostřednictvím aplikace, kterou je možné nainstalovat na smartphone nebo PC, hlavní funkce klimatizace i tehdy, když jste mimo domov.

 

 

 

Easy Filter klimatizačných jednotiek Samsung je umiestnený na vonkajšej strane v hornej časti. Takže je ľahšie ho vytiahnuť, vyčistiť ho a dať ho späť na miesto, bez toho, aby ste museli otvoriť kryt alebo ho ťažko odtrhnúť.

 

 

 

Kompresor Digital Inverter moduluje výkon podle aktuálních potřeb, čímž výrazně snižuje plýtvání energií v porovnání s tradičními kompresory.

 

 

Nový a exklusivní 8-pólový měnič zajišťuje efektivnější a efektivnější provoz s menším počtem vibrací a šumu, rychlejším chlazením a snížením spotřeby.

 

 

Praktický režim osobního použití je ideální pro klimatizaci v jediné oblasti s výraznými úsporami energie a hospodárnosti.

 

 

 

Elegantní a jasný digitální displej, který je viditelný pouze tehdy, když je klimatizace zapnutá, odhaluje teplotu místnosti, ve které je instalována vnitřní jednotka.

 

 

Funkce Auto Change Over automaticky vybere provozní režim (chlazení nebo vytápění) potřebný k udržení nastavené teploty.

 

 

 

Funkce dobrý spánek upravuje teplotu v místnosti tím, že reprodukuje křivku tělesné teploty v nočních hodinách, čímž zajišťuje pohodlnější odpočinek.

 

 

 

Automatické nastavení horizontálního a vertikálního toku - jednoduše stiskněte příslušné tlačítko a speciální lamely rovnoměrně a rychle rozdělují proudění vzduchu v požadovaném směru.

 

 

certificate

Naše společnost se zabývá prodejem, montáží a servisem klimatizačních zařízení, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. 

Jsme jedna z mála firem, která je certifikovaným členem slovenského chladírenského svazu.

 

Také jako jedna z mála firem disponujeme nejvyšší evropskou certifikací pro montáž tepelných čerpadel. Nejčastěji montujeme klimatizace do bytů, rodinných domů nebo i kanceláří.

 

viac